Natalie Portman

Annihilation
9
HD

Annihilation

Një biologe bën një marrëveshje të shkojë në ekspeditë në një vend të rrezikshëm, ku ligjet e natyrës tashmë nuk aplikohen më, për të zbuluar një ...
Black Swan
0
HD

Black Swan

2010

Black Swan

Një kërcimtare këmbëngulëse fiton një rol kryesor në prodhimin e Tçaikovskit, “Liqeni i Mjellmave”, por do të jetë aq perfekte saqë ...
Jackie (2016)
7.7

Jackie (2016)

Menjėherė pas vrasjes sė presidentit John F. Kennedy, Zonja e Parė Jacqueline Kennedy lufton me hidhėrimin dhe traumėn e humbjes pėr tė rigjetur ...
A Tale of Love and Darkness
6.2

A Tale of Love and Darkness

A story about the childhood of Oz in Jerusalem and his youth in the Kibbutz during the British Mandate and the first days of the state of Israel. ...
V for Vendetta (2005)
10

V for Vendetta (2005)

I vendosur në një peisazh të së ardhmes së Britanisë së madhe e cila dominohet nga një regjim totalitar, historia e një vajze të re, Evei, të ...
Thor: The Dark World
9.3
HD

Thor: The Dark World

përballur me një armik të cilit nuk mund t’i bëjnë dot ballë as Odini dhe Asgardi, Thori duhet të nisë udhëtimin e tij më të rrezikshëm dhe ...