Morgan Freeman

Last Vegas
10
HD

Last Vegas

2013

Last Vegas

4 miq fëmijërie vendosin ta takohen në Las Vegas për festen e beqarisë se njërit prej tyre.
Batman Begins
10
HD

Batman Begins

Në BATMAN BEGINS, regjisori i shumë duartrokitur, Christopher Nolan, eksploron origjinën e KALORËSIT të ZI legjendar. Me kujtimin e vrasjes të ...
Invictus (2009)
7.4
HD

Invictus (2009)

Nelson Mandela, në mandatin e tij të parë si President i Afrikës së Jugut, fillon një ndërmarrje të veçantë për të bashkuar vendin që po ...
Ben-Hur (2016)
8.5
HD

Ben-Hur (2016)

Pa të drejtë, fisniku Xhuda Ben Hër bëhet skllav nga Roma dhe transferohet në det, por pasi shpëton nga vuajtjet e tij, Ben Hër kthehet për të ...
The Shawshank Redemption
8.8
HD

The Shawshank Redemption

Andi Dufrein është një bankier i cili dënohet me burg të përjetshëm për vrasjen e gruas së tij dhe dashnorit të saj. Në burg ai njihet me Red-in, ...
Oblivion
7.0
HD

Oblivion

2013

Oblivion

Një veteran i caktuar për të mbledhur burimet e Tokës fillon të dyshojë për atë që di për misionin e tij dhe për veten.
London Has Fallen
8.8
HD

London Has Fallen

Ne Londer per funeralin e Kryeministrit Mike Banning zbulon nje komplot per te zhdukur te gjithe liderat e botes
Ted 2
6.4
HD

Ted 2

2015

Ted 2

Çifti i sapo martuar Ted dhe Tami-Lynn duan të kenë një fëmijë, por që të bëhen prindër, Ted do të duhet të provojë se ai është një person në ...
Last Knights
8
HD

Last Knights

Një luftëtar ngrihet kundër një princi të korruptuar dhe sadist për t’u hakmarrë për mjeshtërin e tij të përbuzur.
Transcendence
10

Transcendence

Uill Kastër, i interpretuar nga Johnny Depp, është një shkencëtar që goditet me plumb me lëndë radioaktive nga një organizatë që kundërshton ...
Oblivion
10

Oblivion

2013

Oblivion

Jack Harper (Tom Cruise) is one of the last few drone repairmen stationed on Earth. Part of a massive operation to extract vital resources after ...
Olympus Has Fallen
5.8
HD

Olympus Has Fallen

Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe ...
War of the Worlds
9
HD

War of the Worlds

Pasi Toka është e pushtuar nga makina luftuese trekëmbëshe të alienëve, një familje lufton për të mbijetuar.
Se7en
10

Se7en

1995

Se7en

Two homicide detectives are on a desperate hunt for a serial killer whose crimes are based on the “seven deadly sins” in this dark ...