Max Martini

Pacific Rim: Uprising
10
HD

Pacific Rim: Uprising

Jake Pentecost, djali i Stacker Pentecost ribashkohet me Mako Mori për të drejtuar një gjeneratë të re të pilotëve Jaeger, duke përfshirë këtu ...
Fifty Shades Freed
7.7
HD

Fifty Shades Freed

Anastasia dhe Christian tashmë janë të martuar, por Jack Hyde vazhdon të kërcënojë marrëdhënien e tyre.
Sabotage
10
HD

Sabotage

2014

Sabotage

Tek filmi “Sabotazhi” Arnold Shvarcenegër drejton një task forcë elitë të Anti-Drogës që merret me kartelet botërore të ...
Fifty Shades Darker (2017)
8.7
CAMHD

Fifty Shades Darker (2017)

Fifty Shades Darker.Teksa Christian lufton me djajtë brenda tij, Anastasia duhet të përballet me zemërimin dhe lakminë e femrave që kishin vendin ...
Spectral (2016)
8.8

Spectral (2016)

Një film thriller fantashkencë që zhvillohet rreth një skuadre speciale që niset drejt një misioni për të luftuar qenie të mbinatyrshme.
Fifty Shades of Grey
9.2
HD

Fifty Shades of Grey

Jeta e studentes se letersise Anastasia Steel ndryshon pergjithmone kur ajo takon miliarderin e pashem Christian Grey.