Matias Varela

Easy Money II
5.5
HD

Easy Money II

Jeve, studenti premtues i biznesit dhe narkotrafikanti, kërkon te ndjekë rrugën e drejtë pas viteve që kalon në burg. Për të ka shpresë, disa ...
Easy Money
6.7
HD

Easy Money

2010

Easy Money

Kur JV nis të merret me drogë për të përballuar jetën e tij të dyfishtë, fati i tij lidhet me dy burra të tjerë Horhe, nje i arratisur që fshihet ...
Narcos
8.5

Narcos

2015

Narcos

Narcos tregon historine e karteleve te dhunshme te droges ne Kolumbi.
Point Break
10
HD

Point Break

Një agjent i ri i fshehtë i FBI infiltrohet një bandë kusarësh që ndajnë një interes të përbashkët në sportet ekstreme. Një xhirim i 1991 filmit, ...