Kevin Hart

Jumanji: Welcome to the Jungle
7.7
HD

Jumanji: Welcome to the Jungle

Katër adoleshentë zbulojnë një tastierë të vjetër të një video loje dhe tërhiqen, në kuptimin e plotë të fjalës, në xhunglën e lojës, duke u ...
Death at a Funeral
5.6
HD

Death at a Funeral

Kur patriarku i një familjeje mosfunksionale vdes, funerali i tij kthehet në një cirk familjar. Kufoma në vendet e gabuara, shantazh, shfaqje të ...
Kevin Hart: What Now?
4

Kevin Hart: What Now?

Komediani Kevin Hart performon para një publiku prej 50 000 njerëzish në stadiumin e hapur të Filadelfias, fusha Lincoln Financial
Central Intelligence
10
HD

Central Intelligence

Pasi ribashkohet me një mik të vjetër nëpermjet Facebook-ut, një llogaritar i urtë e i sjellshëm joshet nga bota e spiunazhit ndërkombëtar.
Ride Along 2
7.5
HD

Ride Along 2

Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të ...
Get Hard
7.8
HD

Get Hard

2015

Get Hard

Kur milioneri Xhejms King burgoset për mashtrim dhe caktohet për në San Kuentin, i drejtohet Darnell Luis që ta përgatisë për kur të jetë pas hekurave.
Think Like a Man Too
5.5
HD

Think Like a Man Too

Të gjitha çiftet janë kthyer për një fundjavë në Las Vegas, por planet për një fundjavë romantike shkojnë mbrapsht kur aventurat e tyre të ...