Jamie Dornan

Fifty Shades Freed
8.1
HD

Fifty Shades Freed

Anastasia dhe Christian tashmë janë të martuar, por Jack Hyde vazhdon të kërcënojë marrëdhënien e tyre.
The 9th Life of Louis Drax
6.3

The 9th Life of Louis Drax

Nje psikolog qe fillon te punoje me nje djale te vogel qe ka pesuar nje renie afersisht fatale e gjen veten te mbytur ne nje mister qe teston ...
Fifty Shades Darker (2017)
8.7
CAMHD

Fifty Shades Darker (2017)

Fifty Shades Darker.Teksa Christian lufton me djajtë brenda tij, Anastasia duhet të përballet me zemërimin dhe lakminë e femrave që kishin vendin ...
Fifty Shades of Grey
9.2
HD

Fifty Shades of Grey

Jeta e studentes se letersise Anastasia Steel ndryshon pergjithmone kur ajo takon miliarderin e pashem Christian Grey.