Jake Gyllenhaal

Enemy
6.9
HD

Enemy

2013

Enemy

Adam Bell është një profesor i zymtë dhe i çrregullt historie, i cili duket sikur nuk ka asnjë interes akoma edhe për të dashurën e tij ...
The Day After Tomorrow
10
HD

The Day After Tomorrow

Ç’do të bënim nëse ishim në pragun e një Epoke të re Akullnajave? Kjo është pyetja që nuk e lë të qetë dhe klimatologun Xhak Holl. Hetimet e ...
Life
2

Life

2017

Life

The six-member crew of the International Space Station is tasked with studying a sample from Mars that may be the first proof of ...
Nocturnal Animals (2016)
7.7
HD

Nocturnal Animals (2016)

Njė pronare e pasur e njė galerie arti, pėrndiqet nga romani i ish-burrit tė saj. Njė triller i dhunshėm qė ajo e interpreton si njė tregim hakmarrje.
Prisoners
9.3
HD

Prisoners

2013

Prisoners

Kur vajza e Keller Dover dhe shoqja e saj zhduken, ai e merr çështjen në duart e tij ndërkohë që policia ndjek pista të ndryshme. Por sa larg do ...
Southpaw
9.3
HD

Southpaw

2015

Southpaw

Billy Hope do t’i ndryshojë jeta në mënyrë tragjike pasi gjen gruan e të vdekur dhe më pas i pafuqishëm dhe i dëshpëruar i drejtohet alkoolit dhe ...
Love & Other Drugs
8.5
HD

Love & Other Drugs

Megi Mërdok vuan nga sëmundja e Parkinsonit, dhe dëshiron që të mos lejojë askënd ta bëjë për vete, por takon shpirtin e saj binjak, Xhejmin ...
Zodiac
9.5
HD

Zodiac

2007

Zodiac

Nje karikaturist në San Francisco shndërrohet në një detektiv amator, i fiksuar për të gjetur vasësin Zodiak.