Idris Elba

Thor: Ragnarok
8.4
CAM

Thor: Ragnarok

Thor eshte i burgosur ne anen tjeter te universit dhe e gjen veten ne gare me kohen per tu kthyer ne Asgard per te ndaluar Ragnarok, shkaterrimin ...
Finding Dory
9.5
HD

Finding Dory

Peshku blu miqësore, por harraqe, fillon një kërkim për prindërit e saj të humbur, dhe të gjithë mësojnë rreth kuptimit të vërtetë të familjes, ...
Star Trek Beyond
7.4

Star Trek Beyond

Skuadra e anijes ‘Entëprajs’ zbulon arritjet më të larta të hapësirës së paeksploruar, ku ndeshet me një armik të ri e të ...
Zootopia
8.4
HD

Zootopia

2016

Zootopia

Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Aty ku e pamundura është e mundur. Xhudi një lepurushe kërkon të plotësoje ëndrrën e saj të behet ...
The Gunman
10
HD

The Gunman

Një snajper i një skuadre vrasjeje mercenare, vret Ministrin e Minave të Kongos. Vrasja me sukses e Terrier e detyron atë të fshihet. Duke u ...
Prom Night
1
HD

Prom Night

2008

Prom Night

Maturantja Donna është menduar të jetë një natë më e mirë e jetës së saj, edhe pse një vrasës sadiste nga e kaluara e saj ka plane të ndryshme ...
No Good Deed
5.6
HD

No Good Deed

Një i dënuar i paqëndrueshëm i cili sapo është arratisur, terrorizon një grua e cila gjendet e vetme me dy fëmijët e saj.
Thor: The Dark World
9.3
HD

Thor: The Dark World

përballur me një armik të cilit nuk mund t’i bëjnë dot ballë as Odini dhe Asgardi, Thori duhet të nisë udhëtimin e tij më të rrezikshëm dhe ...