Gal Gadot

Justice League
9
HD

Justice League

Duke marrë shkas nga rikthimi i besimit të tij tek njerëzimi dhe i frymëzuar nga veprimi egoist i Superman, Bruce Wayne krijon një aleate të re, ...
Wonder Woman
9
CAMHD

Wonder Woman

Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti ...
Keeping Up with the Joneses (2016)
10

Keeping Up with the Joneses (2016)

Keeping Up with the Joneses : një çift i zakonshëm periferik zbulon se nuk është e lehtë te krahasohesh me Joneses – fqinjët e tyre…
Batman v Superman: Dawn of Justice
9.8
HD

Batman v Superman: Dawn of Justice

Kanë kaluar pothuajse dy vite që kur Supermeni u ndesh me Zodin në një betejë kolosale që shkatërroi qytetin e Metropolisit. Humbja e jetëve dhe ...
Fast & Furious 6
9.1
HD

Fast & Furious 6

Hobsi mbledh Brajanin dhe Dom-in në ekipin e tij për të mposhtur një kapo i cili drejton një organizatë shoferësh mercenarë nga 12 vende të ndryshme.