Eloise Mumford

Fifty Shades Freed
8.1
HD

Fifty Shades Freed

Anastasia dhe Christian tashmë janë të martuar, por Jack Hyde vazhdon të kërcënojë marrëdhënien e tyre.
Fifty Shades Darker (2017)
8.7
CAMHD

Fifty Shades Darker (2017)

Fifty Shades Darker.Teksa Christian lufton me djajtë brenda tij, Anastasia duhet të përballet me zemërimin dhe lakminë e femrave që kishin vendin ...
Fifty Shades of Grey
9.2
HD

Fifty Shades of Grey

Jeta e studentes se letersise Anastasia Steel ndryshon pergjithmone kur ajo takon miliarderin e pashem Christian Grey.