Dakota Johnson

Fifty Shades Freed
8.1
HD

Fifty Shades Freed

Anastasia dhe Christian tashmë janë të martuar, por Jack Hyde vazhdon të kërcënojë marrëdhënien e tyre.
Cymbeline
3.8
HD

Cymbeline

2014

Cymbeline

Një histori e guximshme që flet për një luftë të ashpër ndërmjet policëve të korruptuar dhe një bande motoristash. Kryetari i bandës, një bos ...
Black Mass
10
HD

Black Mass

2015

Black Mass

Historia e vërtetë e “Bardhoshi” Bolxhër, vëllai i një senatori shteti dhe krimineli më famëkeq në historinë e Bostonit të jugut, i cili u bë një ...
Fifty Shades Darker (2017)
8.7
CAMHD

Fifty Shades Darker (2017)

Fifty Shades Darker.Teksa Christian lufton me djajtë brenda tij, Anastasia duhet të përballet me zemërimin dhe lakminë e femrave që kishin vendin ...
Fifty Shades of Grey
9.2
HD

Fifty Shades of Grey

Jeta e studentes se letersise Anastasia Steel ndryshon pergjithmone kur ajo takon miliarderin e pashem Christian Grey.
Date and Switch
6.3
HD

Date and Switch

Dy djem të cilët bëjnë një pakt për të humbur virgjërinë para mbrëmjes së maturës, testojnë miqësinë kur një prej tyre rrëfen diçka.
Need for Speed
7.3
HD

Need for Speed

The film revolves around a local street-racer who partners with a rich and arrogant business associate, only to find himself framed by his ...