Chris Hemsworth

Thor: Ragnarok
8.4
CAM

Thor: Ragnarok

Thor eshte i burgosur ne anen tjeter te universit dhe e gjen veten ne gare me kohen per tu kthyer ne Asgard per te ndaluar Ragnarok, shkaterrimin ...
A Perfect Getaway
0
HD

A Perfect Getaway

Për muajin e mjaltit, një çift i porsamartuar shkojnë në ishujt tropikal të Hawaii-it. Ndërsa udhëtonin nëpër fshatrat parajsore, çifti u takua ...
Rush
10

Rush

2013

Rush

A biographical drama centered on the rivalry between Formula 1 drivers James Hunt and Niki Lauda during the 1976 Formula One motor-racing season.
The Huntsman: Winter’s War
8
HD

The Huntsman: Winter’s War

Teksa dy motra të liga përgatiten të pushtojnë një qytet; dy rojtarë, Gjyetari Erik, i cili kishte ndihmuar Borëbardhën në mposhtjen e Ravenës ...
Snow White and the Huntsman
6.1
HD

Snow White and the Huntsman

Para shume vitesh Mbretëresha e mrekullueshme Ravena vrau Mbretin natën e pare te tyre te martesës.. Tani i nevojitet një zemër e “virgjër” qe te ...
Avengers: Age of Ultron
9.4
HD

Avengers: Age of Ultron

Kur Toni Stark perpiqet qe te rinis nje program paqeruajtes te pezulluar , gjerat shkojne keq dhe mbetet ne doren e Avengers qe te ...
Blackhat
5.4
HD

Blackhat

2015

Blackhat

Një haker i dënuar arrin një marrëveshje me SHBA-të dhe bashkë me kolegët e tij, një amerikan dhe një kinez, gjurmojnë një haker të rrezikshëm ...
Thor: The Dark World
9.3
HD

Thor: The Dark World

përballur me një armik të cilit nuk mund t’i bëjnë dot ballë as Odini dhe Asgardi, Thori duhet të nisë udhëtimin e tij më të rrezikshëm dhe ...