Charlize Theron

Atomic Blonde
9.2
HD

Atomic Blonde

Një agjente zbulimi e MI6-ës dërgohet me mision në Berlin gjatë Luftës së Ftohtë për të zbuluar vrasjen e një agjenti dhe për të marrë listën e ...
The Fate of the Furious
8.7

The Fate of the Furious

Vini re: Për shkak se kualiteti i zërit nuk është shumë i dëgjueshëm, po presim një cilësi më të qartë për t’u dëgjuar dhe do ta përkthejmë ...
The Italian Job (2003)
10
HD

The Italian Job (2003)

Pasi u tradhëtuan dhe u lanë për të vdekur në Itali, Çarli dhe skuadra e e tij planifikojnë një vjedhje ari kundër ish aleatit të tyre.
The Huntsman: Winter’s War
8
HD

The Huntsman: Winter’s War

Teksa dy motra të liga përgatiten të pushtojnë një qytet; dy rojtarë, Gjyetari Erik, i cili kishte ndihmuar Borëbardhën në mposhtjen e Ravenës ...
Dark Places
10
HD

Dark Places

28 vite më parë akuzoi të vëllanë për vrasjen e mamasë dhe dy motrave. Asgjë nuk është si ta thonë të tjerët! Libi Dei kërkon të zbulojë të ...
Snow White and the Huntsman
6.1
HD

Snow White and the Huntsman

Para shume vitesh Mbretëresha e mrekullueshme Ravena vrau Mbretin natën e pare te tyre te martesës.. Tani i nevojitet një zemër e “virgjër” qe te ...
Mad Max: Fury Road
10
HD

Mad Max: Fury Road

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak ...
A Million Ways to Die in the West
5.3

A Million Ways to Die in the West

As a cowardly farmer begins to fall for the mysterious new woman in town, he must put his new-found courage to the test when her husband, a ...