Anton Yelchin

Porto
2
HD

Porto

2017

Porto

Xhejk dhe Mati janë dy të huaj në Porto që kanë përjetuar një lidhje delikate. Momentet e përjetuara nga ata mbeten një mister, teksa ata ...
Cymbeline
3.8
HD

Cymbeline

2014

Cymbeline

Një histori e guximshme që flet për një luftë të ashpër ndërmjet policëve të korruptuar dhe një bande motoristash. Kryetari i bandës, një bos ...
Fright Night
6.4
HD

Fright Night

Çarli Bruster më në fund i ka të gjitha, shoqërohet me fëmijët e njohur dhe është i lidhur me vajzën më seksi të gjimnazit të tij. Në fakt, është ...
Star Trek Beyond
7.4

Star Trek Beyond

Skuadra e anijes ‘Entëprajs’ zbulon arritjet më të larta të hapësirës së paeksploruar, ku ndeshet me një armik të ri e të ...
Burying the Ex
5.4
HD

Burying the Ex

Një djalë pendohet që fillon të bashkëjetoj me të dashurën, kur ajo vdes dhe ringjallet si zombi.
Dying of the Light
9
HD

Dying of the Light

Kur një sëmundje shkatërruese kërcënon t’i japë fund karrierës së Evan Leikut në CIA, ai shkon fshehurazi në ndjekje të një terroristi që e ...
Odd Thomas
6.9
HD

Odd Thomas

2013

Odd Thomas

Tomas eshte nje djale me dhunti te vecanta mund te shohe shpirtrat e te vdekurve . Ai do te perballet me nje njeri te keq i cili do te leshoje ...