Anthony Hopkins

Thor: Ragnarok
8.4
CAM

Thor: Ragnarok

Thor eshte i burgosur ne anen tjeter te universit dhe e gjen veten ne gare me kohen per tu kthyer ne Asgard per te ndaluar Ragnarok, shkaterrimin ...
Legends of the Fall
10
HD

Legends of the Fall

Tregim epik i tre vëllezërve dhe babait të tyre që jetojnë në shkretëtirën e largët të viteve 1900 në SHBA dhe se si jeta e tyre është e prekur ...
Collide (2016)
9

Collide (2016)

Një udhëtar amerikan përfshihet në një rreth kontrabandistësh duke kërkuar t’i shpëtojë jetën të dashurës së tij.
Hitchcock (2012)
6.9
HD

Hitchcock (2012)

Një histori dashurie mes regjisorit Alfred Hitchcock dhe gruas Alma Reville gjatë filmimit të filmit Psycho në vitin 1959.
Noah
9.1

Noah

2014

Noah

Vizione nga Zoti paralajmërojnë Noe’n (Russell Crowe) për katastrofën e ardhshme të botës. Edhe pse ai do mundohet të bindë njerëzit për të ...
Kidnapping Mr. Heineken
6.1
HD

Kidnapping Mr. Heineken

Historia e brendshme e planifikimit, ekzekutimit, rrjedhojat dhe rënia e fundit e rrëmbyesve e manjatit të birrës Alfred "Fredi" Heineken, e cila ...
RED 2
6.7
HD

RED 2

2013

RED 2

Ish agjenti i CIA-s Frank Moses ribashkon ekipin e pakendshem te elites operative per te gjurmuar anembane botes nje bombe berthamore.
Thor: The Dark World
9.3
HD

Thor: The Dark World

përballur me një armik të cilit nuk mund t’i bëjnë dot ballë as Odini dhe Asgardi, Thori duhet të nisë udhëtimin e tij më të rrezikshëm dhe ...