Anne Hathaway

Les Misérables
10

Les Misérables

Zhan Valzhani, i njohur si i Burgosuri 24601, lirohet nga burgu dhe e thyen lirimin me kusht për të krijuar një jetë të re për veten e tij ...
One Day
10

One Day

2011

One Day

Pasi kalojne naten e diplomit se bashku Dexter dhe Em, ata takohen cdo vit Ne te njejtin vend per te pare se deri ku kane arritur me jetet e ...
Rio 2
10

Rio 2

2014

Rio 2

It’s a jungle out there for Blu, Jewel and their three kids after they’re hurtled from Rio de Janeiro to the wilds of the Amazon. As ...
Love & Other Drugs
8.5
HD

Love & Other Drugs

Megi Mërdok vuan nga sëmundja e Parkinsonit, dhe dëshiron që të mos lejojë askënd ta bëjë për vete, por takon shpirtin e saj binjak, Xhejmin ...
Interstellar
9.5
HD

Interstellar

Një ekip eksploruesish udhëtojnë përmes një vrime hapësinore në përpjekjen e tyre për të siguruar mbijetesën e njerëzimit.