Angela Bassett

Black Panther
10
HD

Black Panther

T’Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana ...
Boyz n the Hood
8

Boyz n the Hood

Filmi tregon jeten e tre djemve te rinj qe jetonin ne getot e Krenshout ne Los Anxhelos, duke treguar ceshtjet e rraces, marrdheniet, dhunen dhe ...
This Means War
10

This Means War

FDR dhe Tak janë operativë të fshehtë të CIA-së dhe shokë të ngushtë… derisa të dy bien në dashuri me Lorenën joshëse dhe seksi. Miqësia e tyre ...
London Has Fallen
8.8
HD

London Has Fallen

Ne Londer per funeralin e Kryeministrit Mike Banning zbulon nje komplot per te zhdukur te gjithe liderat e botes
Malcolm X
7.7
HD

Malcolm X

1992

Malcolm X

Biografia epike e liderit influencues dhe nacionalist, me ngjyrë, nga jeta e tij e hershme ,fëmijëria me probleme, vrasja e babait predikues dhe ...
Olympus Has Fallen
5.8
HD

Olympus Has Fallen

Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe ...